
112 746 ₴
Слайсер FIMAR V330 - професійне обладнання, що часто використовується для тонкої нарізки різних продуктів: ковбаси, шинки, сиру і овочів. Слайсер FIMAR явний лідер на українському ринку в своєму ціновому сегменті.
Дана скиборізка має міцний 330 мм ніж, який забезпечує точну нарізку слайсів від 0 до 15 мм, корпус апарата - , заточючий пристрій в даній моделі є.
Увага! Після 15 хвилин роботи, двигуну необхідна перерва приблизно 5 хвилин, для забезпечення безпечної та тривалої експлуатації.
Особливості:| Діаметр ножа, мм: | 330 |
| Заточуючий пристрій: | є |
| Матеріал виробу: | алюміній |
| Розмір продукту що нарізається, мм: | 300х230 |
| Товщина нарізки, мм: | 0…15 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.37 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 740 |
| Глибина, мм: | 640 |
| Висота, мм: | 520 |
| Вага, кг: | 40 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fimar |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Автоматичний слайсер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 0.37 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Висота | 520 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |