
49 484,40 ₴
Пила стрічкова для м'яса FROSTY SM 183 VECO з довжиною пилки 1830 мм - це пристрій, за допомогою якого можна домогтися акуратного, рівного різу великих шматків м'яса з кістками. Пила для обробки м'яса широко використовується для поділу великих туш на дрібніші складові частини без дроблення кісток. При висоті різу 235 мм та товщині різу 195 мм пристрій швидко розрізає тушу на складові частини не дроблячи кістку, що підвищує ефективність виробництва.
Пили для м'яса FROSTY - є лідерами ринку в своєму класі завдяки ідеальному поєднанню високоточного безвідмовного обладнання, облицювання корпусу анодованими матеріалами, робочої поверхні з нержавіючої сталі і досить демократичною ціною. Пили є незамінним обладнанням на м'ясокомбінатах, супермаркетах, а також ресторанах, що пропонують велику кількість м'ясних делікатесів.
*Примітка: не дивлячись на те, що стрічкова пила оснащується всіма необхідними засобами захисту: притискною панеллю та захисними екранами, все ж вона не забезпечує 100% захист кінцівок оператора. Для забезпечення всіх необхідних заходів безпеки обслуговуючий персонал повинен працювати за пилкою в спеціальних кольчужних рукавицях.
Пристрій обробляє тушу за допомогою довгої, тонкої стрічкової пилки, закріпленої на двох шківах: ведучому та веденому, які приводяться в рух електродвигуном. Шківи знаходяться в безпосередній близькості до стрічкової пилки - такі параметри як товщина і висота різу можна легко і точно регулювати. Працювати за пристроєм простіше простого: перед початком різу потрібно просто встановити висоту і товщину різу, після чого залишається тільки подавати продукт під пилку.| Висота розпилу, мм: | 235 |
| Довжина полотна, мм: | 1830 |
| Матеріал виробу: | метал з анодованою обробкою |
| Матеріал робочої поверхні: | нержавіюча сталь |
| Розміри робочої поверхні, мм: | 410x410 |
| Товщина розпилу, мм: | 195 |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.75 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 530 |
| Глибина, мм: | 500 |
| Висота, мм: | 970 |
| Вага, кг: | 36 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Маса | 36 кг |
| Потужність | 0.75 кВт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 970 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип обладнання за мобільністю | Пересувний |
| Форма пили | Стрічкова |