
10 508 ₴
М'ясорубка NEW OMRA OM-2500-2 в основному використовується для подрібнення м'яса і риби на фарш, повторного подрібнення котлетної маси і набивання ковбас. М'ясорубки Everest - це найкраще рішення в своєму ціновому сегменті. Даная модель м'ясорубки відрізняється найкращою якістю матеріалів, зручністю в роботі і корпусом з матеріалу - який не піддається корозії і не надає токсичного впливу на продукти харчування.
• Ріжучий вузол системи - enterprice;
• Потужний, довговічний вентильований двигун;
• Може перемолоти до 20 кг м'яса на годину;
• Функція реверс (зворотний хід) - немає;
• Габаритні розміри, мм: 290x235x350;
• Швидкий і легкий процес розбирання м'ясорубки, що дає можливість не витрачати багато часу на його чистку;
• Можна мити в посудомийці.
У комплекті. М'ясорубка NEW OMRA OM-2500-2:
• М'ясорубка 220 вольт;
• Набір ножів і решіток enterprice;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
Правила роботи. М'ясорубка NEW OMRA OM-2500-2:
1. М'ясорубка застосовується для подрібнення тільки свіжого м'яса.
2. М'ясо повинно бути без кісток.
3. М'ясорубка не повинна працювати вхолосту!
4. При напруженому використанні машини її необхідно зупинити і дати охолонути 15 хвилин.
5. При неправильному складанні ріжучого вузла елементи зламаються, що може привести до поломки інших деталей. Тоді ремонт м'ясорубки буде НЕ ГАРАНТІЙНИМ!
6. Крім того, необхідно підтримувати належний рівень гігієни: щодня проводити чистку м'ясорубки.
| Продуктивність, кг/год: | 20 |
| Система ножів: | enterprise |
| Реверс: | немає |
| Тип корпусу: | вентильований |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.25 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавійка/алюміній |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 290 |
| Глибина, мм: | 235 |
| Висота, мм: | 350 |
| Вага, кг: | 5.6 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.25 Вт |
| Вага | 5.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 235 мм |