
72 033,60 ₴
Холодильник для вина Tecfrigo Wine 45FG на 45 пляшок - призначений для зберігання і подачі вина і відповідає всім вимогам фахівців. Якщо говорити про вино, а особливо про дороге, то як відомо - це вишуканий напій, смакові якості якого багато в чому залежать від умов, в яких воно зберігається.
Холодильник для вина може успішно експлуатуватися на барних стійках, в кав'ярнях, готельних номерах, в домашніх умовах. Пляшки в шафі зберігають в горизонтальному положенні, щоб корок не розсихався. Для зберігання вина та інших напоїв використовується ), кількість зон охолодження - 2 (з температурним режимом +5…+10 / +10…+18°С).
Ви можете купити холодильник для вина, що ідеально підходить не тільки під вимоги вашого закладу, а й під його інтер'єр. Однак, крім зовнішніх характеристик, в шафах є різні температурні зони для різного типу вин на які важливо звернути особливу увагу.
Для різного вина задається своя температура зберігання:
► Червоне вино - +15 ... +18°C;
► Біле вино - +10 ... +13°C;
► Ігристе вино - +7 ... +9°C;
Важливо! Перед тим, як покласти теплу пляшку вина для зберігання в шафу для зберігання вина, охолодіть її в звичайному холодильнику. Так само, зведіть кількість відкриттів дверей шафи до мінімуму.
| Діапазон робочих температур, °C: | +5°…+10° / +10°…+18° |
| Кількість зон охолодження: | 2 |
| Кількість полиць: | 4 |
| Контролер: | електронний |
| Місткість пляшок: | 45 |
| Матеріал виробу: | фарбований метал |
| Матеріал полиць: | метал з дерев'яними вставками |
| Об'єм, л: | 145 |
| Тип охолодження: | динамічний |
| Підсвітка: | є |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.13 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 595 |
| Глибина, мм: | 573 |
| Висота, мм: | 895 |
| Вага, кг: | 51 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecfrigo |
| Країна виробник | Італія |
| Місткість | 45 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Загальний об`єм | 145 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 51 кг |
| Висота | 895 мм |
| Глибина | 573 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |