
25 542 ₴
Су-від (Sous Vide) SIRMAN SOFTCOOKER XP S GN1/1 дозволяє готувати першокласні страви зі збереженням всіх корисних речовин. Все більше шеф-кухарів віддають перевагу саме су-відам, так як при готуванні, наприклад, риби, корисний риб'ячий жир не витікає з плоті, тобто продукт не пересихає та залишається соковитим та ніжним. У випадку з м'ясом, при багатогодинній взаємодії з температурою вище середнього сполучні тканини розчиняються не порушуючи цілісної структури плоті - погодьтеся, такого ефекту дуже важко досягти в духовій шафі, печі або на грилі.
Професійні кухарі вибирають су-від ще й тому що, він бере на себе оптимізацію процесів на кухні - продукти в ньому фізично не можуть підгоріти або зіпсуватися в процесі приготування. Кожен су-від оснащується таймером, який дає змогу разово включити час вимикання та переключитися на гарнір - через деякий час температура води почне опускатися до кімнатної, а занурені в нього м'ясо, риба, птиця або овочі будуть спокійно чекати поки їх звідти не заберуть. Мало хто знає, що продукти для су-віду практично не потрібно обробляти або маринувати - пакет, в якому знаходиться страва дозволить розкритися мінімумі спецій.
Су-віди SIRMAN споживають набагато менше електроенергії, ніж плити або духовки. Споживана потужність пристрою всього 1.15 кВт., Що без проблем доведе обсяг рідини в 17 літрів до температури 24-99 ℃ та буде підтримувати її протягом декількох годин. Технологія повільного приготування продуктів підходить не тільки для доведення продуктів до готовності, але також застосовується та для тривалого їх зберігання без заморожування. Матеріал корпусу: нержавіюча сталь - ідеальне рішення для тривалої служби су-віду на кухні будь-якого типу, площі та завантаженості.
Таблиця температур зберігання продуктів технології SOUS VIDE:
• риба - 4-6 днів;
• яловичина - 25-30 днів;
• телятина - 25-30 днів;
• свинина - 15-18 днів;
• м'ясо птиці - 10-18 днів;
• овочі - до 45 днів.
В комплекті:
• Су-від (Sous Vide) SIRMAN SOFTCOOKER XP S GN1/1 220 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | 24-99 |
| Максимальна глибина нагріву, мм: | 200 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм робочий, л: | 17 |
| Спосіб використання: | наливний |
| Таймер, год: | 0-99 |
| Тип підключення: | електронна |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.15 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 400 |
| Глибина, мм: | 370 |
| Висота, мм: | 300 |
| Вага, кг: | 5.5 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 5.5 кг |
| Основні | |
| Об'єм | 17 мл |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Призначення | Професійна |
| Тип керування | Електронне |
| Тип прибора | Апарат Су-від |
| Споживана потужність | 1.15 Вт |
| Глибина | 370 мм |