
Відправка з 13 червня 2026175 189 ₴
Газова плита ATA K7MCUP15FF — це професійне кухонне обладнання з шістьма конфорками та електричною духовкою формату GN 2/1, призначене для інтенсивного використання у ресторанах, їдальнях і великих кухнях. Вона встановлюється на відкриту базу та дозволяє одночасно виконувати різні процеси приготування, забезпечуючи високу продуктивність і зручність роботи.
Модель оснащена шістьма конфорками різної потужності: три по 6,2 кВт і три по 8,5 кВт, розташованими в шаховому порядку для максимальної ефективності. Корпус виконаний із нержавіючої сталі, а чавунні решітки забезпечують надійність і довговічність. Електрична духовка має міцне сталеве дно, знімну решітку з нержавіючої сталі та двостінні литі дверцята, що забезпечують стабільне утримання температури. Регульовані ніжки дозволяють точно виставити обладнання по рівню.
| Матеріал виготовлення: | нержавіюча сталь |
| Кількість конфорок, шт.: | 6 |
| Наявність духової шафи: | немає |
| Тип встановлення: | підлоговий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 5,4 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1200 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 850 |
| Вага, кг: | 170 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ATA |
| Країна виробник | Італія |
| Джерело живлення | Газ |
| Розташування | Підлогове |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 5.4 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 6 |
| Форма робочої поверхні | Квадратна |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 170 кг |