




Відправка з 13 червня 202621 005 ₴
Міні-бар Tefcold TD50A — це компактний висувний холодильник, призначений для зберігання напоїв, снеків, солодощів та інших продуктів у готельних номерах, барах або домашніх умовах. Завдяки тихій роботі та низькому енергоспоживанню він забезпечує комфортне використання без зайвого шуму, що особливо важливо для готельних номерів.
Модель відрізняється продуманою конструкцією з висувним ящиком, що забезпечує зручний доступ до вмісту та акуратну презентацію продуктів. Світлодіодне внутрішнє підсвічування підкреслює напої та перекуси, а режим сну дозволяє ще більше знизити енергоспоживання. Статична система охолодження підтримує стабільну температуру, забезпечуючи зберігання продукції у діапазоні від +5 до +12°C.
| Діапазон робочих температур, °C: | +5°…+12° |
| Кількість дверей: | 1 |
| Кількість полиць: | 1 |
| Колір: | чорний |
| Об'єм, л: | 45 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.04 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | метал |
| Країна виробник: | Данія |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 550 |
| Ширина, мм: | 508 |
| Висота, мм: | 420 |
| Вага, кг: | 22 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefcold |
| Країна виробник | Данія |
| Вид обладнання | Холодильний мінібар |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.04 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Міні-бар | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 550 мм |
| Висота | 420 мм |
| Вага | 22 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 45 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість полиць | 1 |