
Відправка з 13 червня 2026271 976 ₴
Автоматичний слайсер Sammic GAE-350 — це професійне обладнання для точного та рівномірного нарізання продуктів у закладах громадського харчування, м’ясних і гастрономічних цехах. Завдяки автоматичній роботі та вбудованому лічильнику скибок він забезпечує високу продуктивність і контроль процесу нарізання, що особливо важливо при інтенсивному використанні.
Модель виготовлена з анодованого алюмінію та литого антикорозійного сплаву, що гарантує міцність і гігієнічність. Оснащена двома незалежними двигунами для леза та каретки, що підвищує ефективність роботи. Кована хромована ніжка зігнутої форми забезпечує точний різ, а регульована товщина нарізки дозволяє адаптувати обладнання під різні типи продуктів. Каретка рухається на підшипниках, які не потребують обслуговування, а вбудоване заточувальне пристосування спрощує підтримку леза в робочому стані.
| Діаметр ножа, мм: | 350 |
| Матеріал виробу: | алюміній |
| Товщина нарізки, мм: | 14 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.4 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Іспанія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 690 |
| Глибина, мм: | 540 |
| Висота, мм: | 620 |
| Вага, кг: | 57 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sammic |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 0.4 Вт |
| Вид обладнання | Автоматичний слайсер |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 690 мм |
| Глибина | 540 мм |