
Відправка з 13 червня 2026165 342 ₴
Газова плита ATA K7MCUP15FV — професійне комбіноване кухонне обладнання з 6 конфорками та вбудованою вентильованою електричною духовкою формату GN 1/1. Модель призначена для інтенсивного використання на професійних кухнях ресторанів, готелів і виробничих харчоблоків, де потрібна висока потужність, універсальність і надійність.
Робоча поверхня оснащена конфорками різної потужності (3×6,2 кВт і 3×8,5 кВт), розташованими в шаховому порядку для зручності одночасного приготування різних страв. Чавунні решітки забезпечують стійкість посуду та довговічність, а корпус із нержавіючої сталі підвищує стійкість до зношування та спрощує очищення. Духовка має двостінні дверцята та товсте сталеве дно, що забезпечує стабільне утримання температури та рівномірне приготування.
| Матеріал виготовлення: | нержавіюча сталь |
| Кількість конфорок, шт.: | 6 |
| Наявність духової шафи: | немає |
| Тип встановлення: | підлоговий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 44,1 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1200 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 850 |
| Вага, кг: | 162 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ATA |
| Країна виробник | Італія |
| Джерело живлення | Газ |
| Розташування | Підлогове |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 44.1 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 6 |
| Форма робочої поверхні | Квадратна |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 162 кг |