
Відправка з 13 червня 2026139 419 ₴
Газова пастоварка ATA K7GCPP10 призначена для професійного приготування макаронних виробів, овочів, морепродуктів та інших продуктів у закладах громадського харчування. Модель оснащена двома незалежними ваннами по 26 літрів, що дозволяє одночасно готувати різні види пасти або працювати з великим обсягом продукції. Ємності виготовлені з нержавіючої сталі AISI 316, стійкої до впливу солоної води та крохмалю, що особливо важливо для інтенсивної щоденної експлуатації.
Конструкція виконана з нержавіючої сталі та розрахована на професійне використання в ресторанах, кафе та виробничих кухнях. Передня перфорована поверхня служить зручною опорою для кошиків, а кран подачі води на фронтальній панелі спрощує експлуатацію. Закрита база додає конструкції стійкості та дозволяє ефективно організувати робочий простір кухні.
| Кількість ванн: | 2 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 17,4 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 800 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 850 |
| Вага, кг: | 86 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATA |
| Споживана потужність | 17.4 Вт |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Пастоварка |
| Привод | Газ |