


Відправка з 13 червня 202616 996 ₴
Холодильна шафа імпульсного продажу Tefcold CC77 призначена для ефективної демонстрації та швидкого охолодження баночних і пляшкових напоїв. Завдяки компактній кубічній формі та мобільній конструкції з колесами модель ідеально підходить для розміщення біля касових зон, у магазинах, на заходах і в зонах самообслуговування. Відкидна кришка забезпечує зручний доступ до продукції, а конструкція дозволяє використовувати обладнання під брендування.
Система вентильованого охолодження забезпечує швидке зниження температури та стабільне підтримання режиму, що особливо важливо для імпульсних продажів напоїв. Корпус виконаний із фарбованого металу, що гарантує міцність та довговічність у комерційному використанні. Висока енергоефективність дозволяє зменшити витрати при щоденній експлуатації.
| Об’єм, л: | 72 |
| Температурний режим, °C: | +2 … +12 |
| Тип охолодження: | динамічне |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0,112 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Данія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 567 |
| Глибина, мм: | 567 |
| Висота, мм: | 830 |
| Вага, кг: | 26 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefcold |
| Країна виробник | Данія |
| Вид обладнання | Холодильний мінібар |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 112 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 567 мм |
| Висота | 830 мм |
| Вага | 26 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 72 л |