
Відправка з 13 червня 202643 915 ₴
Слайсер GC-220 від Sammic — компактне професійне обладнання для нарізання гастрономічної продукції, ковбас, сирів та м’ясних виробів у ресторанах, кафе, магазинах і кулінаріях. Завдяки гравітаційному принципу подачі продукту модель забезпечує точне та рівномірне нарізання з мінімальними зусиллями оператора.
Корпус виготовлений з анодованого алюмінію та гігієнічного антикорозійного литого сплаву, що гарантує довговічність і просте очищення. Слайсер оснащений ремінним приводом, стаціонарним пристроєм для заточування ножа та механізмом регулювання товщини нарізки. Компактні габарити дозволяють зручно використовувати модель навіть у невеликих робочих зонах.
| Діаметр ножа, мм: | 220 |
| Матеріал виробу: | алюміній |
| Товщина нарізки, мм: | 10 |
| Розмір різання | 150 × 200 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.25 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Іспанія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 470 |
| Глибина, мм: | 380 |
| Висота, мм: | 340 |
| Вага, кг: | 13 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sammic |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 250 Вт |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Вид обладнання | Ручний слайсер |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Вага | 13 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Заточувальний пристрій | Так |