


Відправка з 13 червня 202671 850 ₴
Морозильний стіл SK6210BT від Tefcold — професійне холодильне обладнання для ресторанів, кафе, магазинів і виробничих кухонь. Модель поєднує функцію робочої поверхні та морозильної камери, що дозволяє економити простір і зручно зберігати продукти та напівфабрикати безпосередньо на робочій зоні.
Корпус виконаний із нержавіючої сталі AISI 304, що забезпечує високу міцність, гігієнічність і стійкість до корозії. Система динамічного охолодження гарантує рівномірне підтримання температури в діапазоні від -20 до -10 °C, а автоматичне відтаювання спрощує обслуговування. Дві розпашні глухі двері із функцією самозачинення та регульовані ніжки забезпечують зручність експлуатації в професійних умовах.
| Діапазон робочих температур, °C: | -10 … -20 |
| Кількість дверей: | 2 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Наявність борту: | немає |
| Об'єм, л: | 230 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.47 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Данія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1360 |
| Глибина, мм: | 600 |
| Висота, мм: | 880 |
| Вага, кг: | 88 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tefcold |
| Країна виробник | Данія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.47 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1360 мм |
| Висота | 880 мм |
| Вага | 88 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 230 л |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип обладнання | Холодильний стіл |
| Відчиняння дверей | Глухая |
| Мінібар | Немає |