
Відправка з 13 червня 202638 199 ₴
Спіральний тістоміс 7SB від Fimar — компактне професійне обладнання для невеликих пекарень, піцерій, кафе та кухонь HoReCa. Модель призначена для замішування невеликих партій тіста, забезпечуючи стабільну якість та однорідну структуру продукту при щоденному використанні.
Конструкція виконана з урахуванням вимог гігієни та надійності: діжа, гак і захисна кришка виготовлені з нержавіючої сталі AISI 304, що гарантує довговічність і легке очищення. Корпус із пофарбованої сталі забезпечує міцність конструкції, а мікровимикач на кришці підвищує безпеку роботи. Модель працює на одній швидкості 90 об/хв, що дозволяє ефективно замішувати тісто без перевантаження.
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 7 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.37 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виготовлення корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 540 |
| Глибина, мм: | 279 |
| Висота, мм: | 620 |
| Вага, кг: | 40 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fimar |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.37 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 7 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 540 мм |
| Висота | 620 мм |
| Вага | 40 кг |