
Відправка з 13 червня 2026110 365 ₴
Спіральний тістоміс DM-20 від Sammic — професійне обладнання для пекарень, піцерій, кондитерських і закладів HoReCa, де важлива стабільна якість тіста та висока продуктивність. Модель із 20-літровою діжею забезпечує ефективний заміс до 18 кг тіста, що дозволяє використовувати її як у невеликих, так і середніх виробництвах.
Конструкція виконана з урахуванням вимог до гігієни та довговічності: всі елементи, що контактують із продуктами, виготовлені з нержавіючої сталі, а покриття корпусу стійке до подряпин і легко очищається. Захисна решітка також виконана з нержавіючої сталі, що підвищує безпеку роботи. Вбудований таймер дозволяє точно контролювати процес замішування, а варіативність швидкостей забезпечує оптимальний режим для різних типів тіста.
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 18 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 900 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виготовлення корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Іспанія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 390 |
| Глибина, мм: | 680 |
| Висота, мм: | 650 |
| Вага, кг: | 65 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sammic |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.9 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 18 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 390 мм |
| Висота | 650 мм |
| Вага | 65 кг |