
Відправка з 13 червня 202691 460 ₴
Газова керамічна плита K7GTP10VV від ATA — професійне теплове обладнання для ресторанів, кафе та кухонь HoReCa, де важлива висока температура нагріву та рівномірний розподіл тепла. Модель оснащена центральною круглою конфоркою та відкритою базою, що робить її зручною для щоденного інтенсивного використання.
Керамічна поверхня забезпечує максимальну температуру до 500 °C у центральній зоні з поступовим зниженням до країв, що дозволяє готувати різні страви з точним контролем нагріву. Корпус виконаний із нержавіючої сталі, а термостійкі ручки та регульовані ніжки підвищують зручність і безпеку експлуатації. За потреби базу можна доукомплектувати дверцятами для зручного зберігання інвентарю.
| Газ: | природний |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Наявність духової шафи: | немає |
| Тип встановлення: | підлоговий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 11.5 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 800 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 850 |
| Вага, кг: | 109 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ATA |
| Країна виробник | Італія |
| Джерело живлення | Газ |
| Розташування | Підлогове |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 11.5 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Форма робочої поверхні | Квадратна |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 109 кг |