



Відправка з 13 червня 202625 100 ₴
Холодильна шафа UR200SG від Tefcold — компактне професійне рішення для кафе, магазинів, барів і закладів HoReCa, де важлива економія простору та естетична подача продукції. Завдяки сучасному дизайну та малогабаритному форм-фактору модель легко вбудовується в різні ніші, дозволяючи організувати єдиний стиль інтер’єру та максимально ефективно використовувати торгову площу.
Модель оснащена вентильованою системою охолодження, яка забезпечує рівномірне підтримання температури в діапазоні від +2 до +10 °C. Прозорі розпашні двері з можливістю перенавішування, LED-підсвічування та регульовані полиці роблять використання зручним і функціональним. Електронний термостат забезпечує точний контроль температури, а міцний корпус із нержавіючої сталі гарантує довговічність і надійність у щоденній експлуатації.
| Діапазон робочих температур, °C: | +2 .. +10 |
| Кількість дверей: | 2 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 119 |
| Розморожування: | автоматичне |
| Тип охолодження: | динамічний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.13 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Данія |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 600 |
| Ширина, мм: | 585 |
| Глибина, мм: | 855 |
| Вага, кг: | 44 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefcold |
| Країна виробник | Данія |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 130 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Міні-бар | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 855 мм |
| Вага | 44 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 119 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінібар | Ні |