
Відправка з 13 червня 2026138 888 ₴
Посудомийна машина ALP 40 від ATA — професійне котломийне обладнання для ресторанів, пекарень, кондитерських та закладів громадського харчування з великим обсягом посуду. Модель оснащена кошиком розміром 560×500 мм та дозволяє мити не лише стандартний кухонний інвентар, а й великі форми для випічки та предмети висотою до 400 мм. Надійна конструкція з нержавіючої сталі AISI 304 забезпечує довговічність і стійкість до інтенсивної експлуатації.
Машина обладнана сучасною soft-touch панеллю керування з можливістю програмування робочих циклів та налаштування параметрів миття. Система THERMOLOCK забезпечує початок ополіскування лише при температурі 85 °C для ефективного зниження бактеріального навантаження, а вбудована система W.A.G.P. запобігає потраплянню брудної води назад у систему водопостачання. Завдяки продуманій конструкції мийного бака із закругленими краями та нахилом забезпечується повний дренаж води й легке очищення обладнання.
| Продуктивність: | 30 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 6.8 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 600 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 1275 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ATA |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Посудомийна машина |
| Тип обладнання | Однокамерне |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 1275 мм |