
Відправка з 13 червня 202653 833 ₴
Посудомийна машина AL 360 від ATA — професійне рішення для барів, кафе, ресторанів та закладів HoReCa, де важлива висока якість миття та швидкість обслуговування. Модель оснащена кошиком розміром 350×350 мм і чудово підходить для миття склянок, тарілок та іншого дрібного посуду. Корпус із нержавіючої сталі AISI 304 забезпечує довговічність, стійкість до корозії та легкість у догляді.
Машина серії Performance Line оснащена сучасним сенсорним дисплеєм із захистом від подряпин, а система THERMOLOCK гарантує початок ополіскування лише при температурі 85 °C, що допомагає ефективно знижувати кількість бактерій. Модель підтримує налаштування параметрів циклу, має вбудований дозатор ополіскувача та підключення для Wi-Fi модуля, що робить експлуатацію максимально зручною та ефективною навіть при інтенсивному навантаженні.
| Продуктивність: | 60 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2.8 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 420 |
| Глибина, мм: | 480 |
| Висота, мм: | 605 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ATA |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Посудомийна машина |
| Тип обладнання | Однокамерне |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 420 мм |
| Висота | 605 мм |