



Відправка з 13 червня 2026196 022 ₴
Морозильна камера Tefcold CRNF1212 — це компактний модульний блок для швидкого монтажу та організації низькотемпературного зберігання. Система формату «підключи та користуйся» дозволяє оперативно встановити обладнання без складних будівельних робіт.
Камера забезпечує стабільний температурний режим і підходить для зберігання продуктів у ресторанах, складах і харчових виробництвах. Завдяки панельній ізоляції 120 мм та підлозі з нержавіючої сталі SS304 модель гарантує надійність, гігієнічність і довговічність.
| Діапазон робочих температур, °C: | -10°…-20° |
| Об'єм, л: | 1810 |
| Тип кришки: | глуха |
| Підсвітка: | немає |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 1865 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Данія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1200 |
| Глибина, мм: | 1200 |
| Висота, мм: | 2200 |
| Вага, кг: | 280 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tefcold |
| Країна виробник | Данія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1865 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота | 2200 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 1810 л |