
Відправка з 13 червня 2026138 520 ₴
Спіральний тістоміс Sammic DM-33 v2 призначений для професійного замішування тіста в пекарнях, кондитерських і закладах громадського харчування. Завдяки 33-літровій діжі він забезпечує стабільну якість замісу та підходить для середніх виробничих навантажень.
Модель має міцну конструкцію з елементами з нержавіючої сталі, що контактують із продуктами, та захисну решітку для безпечної роботи. Вбудований таймер дозволяє контролювати процес замішування, а змінні швидкості забезпечують адаптацію під різні види тіста.
| Кількість швидкостей: | змінна |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 25 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1 |
| Напруга, В: | 400 |
| Країна виробник: | Іспанія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 430 |
| Глибина, мм: | 780 |
| Висота, мм: | 770 |
| Вага, кг: | 115 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sammic |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 1 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 25 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Висота | 770 мм |
| Вага | 115 кг |