



Відправка з 13 червня 2026349 168 ₴
Модульна морозильна камера Tefcold CRNF2124 призначена для швидкого монтажу та використання в професійних умовах зберігання продуктів. Конструкція формату «підключи та працюй» дозволяє оперативно розгорнути холодильний простір без складного встановлення.
Камера забезпечує стабільний низькотемпературний режим і підходить для харчових виробництв, складів і закладів HoReCa. Завдяки товстим панелям ізоляції та протиковзній підлозі з нержавіючої сталі забезпечується надійність, безпека та енергоефективність у щоденній експлуатації.
| Діапазон робочих температур, °C: | -10°…-20° |
| Об'єм, л: | 7870 |
| Тип кришки: | глуха |
| Підсвітка: | немає |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 1492 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Данія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 2100 |
| Глибина, мм: | 2400 |
| Висота, мм: | 2200 |
| Вага, кг: | 695 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tefcold |
| Країна виробник | Данія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1492 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2100 мм |
| Висота | 2200 мм |