




Відправка з 13 червня 2026695 240 ₴
Машина для порційної нарізки Dadaux Icone 700 Bacon — це професійне обладнання для високоточного нарізання м’яса з кісткою та без неї на підприємствах харчової промисловості. Завдяки гідравлічній системі подачі модель забезпечує стабільну роботу навіть у складних умовах, зокрема при високій вологості або низьких температурах.
Корпус виготовлений із нержавіючої сталі 18/10, що гарантує довговічність, гігієнічність та стійкість до інтенсивної експлуатації. Машина оснащена двома швидкостями нарізки та системою автоматичного контролю тиску і швидкості, що дозволяє отримати високу якість зрізу та максимальний вихід продукції. Регулювання товщини нарізки від 1 до 30 мм робить обладнання універсальним для різних типів м’ясної продукції.
| Матеріал виготовлення: | нержавіюча сталь |
| Товщина нарізки, мм: | 1–30 |
| Максимальна товщина нарізки, мм: | 30 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2.75 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Франція |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 1778 |
| Глибина, мм: | 921 |
| Висота, мм: | 1446 |
| Вага, кг: | 315 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dadaux |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 2.75 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1446 мм |
| Глибина | 921 мм |