
Відправка з 13 червня 2026129 985 ₴
Плита ATA K7MCUP10FV — це професійне комбіноване обладнання для кухонь ресторанів і закладів громадського харчування, яке поєднує газову варильну поверхню з чотирма конфорками та електричну вентильовану духовку формату GN 1/1. Завдяки потужним конфоркам і вентильованій духовці модель забезпечує високу продуктивність та рівномірне приготування страв навіть при інтенсивному навантаженні.
Корпус плити виготовлений із нержавіючої сталі, а чавунні решітки забезпечують надійність та стійкість посуду під час роботи. Духовка оснащена знімною решіткою з нержавіючої сталі та міцним дном із товстого сталевого листа для рівномірного розподілу тепла. Двостінні литі дверцята покращують теплоізоляцію, а регульовані ніжки дозволяють легко встановити обладнання на будь-якій поверхні.
| Кількість конфорок, шт: | 4 |
| Матеріал конфорки: | нержавіюча сталь |
| Тип поверхні: | квадратні конфорки |
| Наявність духової шафи: | електрична |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 29.4 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 800 |
| Длина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 850 |
| Вага, кг: | 125 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ATA |
| Країна виробник | Італія |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 29.4 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Форма робочої поверхні | Квадратна |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 125 кг |