
Відправка з 13 червня 202661 325 ₴
Конвекційна піч Tecnoeka EKF464.3NT — це професійне обладнання для випікання та приготування страв у закладах громадського харчування, пекарнях і кондитерських. Модель розрахована на 4 рівні під дека 600×400 мм та забезпечує рівномірне приготування завдяки двом вентиляторам і потужним нагрівальним елементам. Сенсорне керування з можливістю програмування робить роботу з піччю максимально зручною та ефективною.
Камера виготовлена з нержавіючої сталі AISI 430, що забезпечує довговічність та простоту очищення. Двері з подвійним вентильованим склом покращують теплоізоляцію та дозволяють легко проводити очищення внутрішньої поверхні. Піч підтримує функцію попереднього розігріву до 180 °C, а система примусового охолодження внутрішніх компонентів сприяє стабільній роботі обладнання навіть при інтенсивному використанні.
| Діапазон робочих температур, °C: | 30–260 |
| Відстань між рівнями, мм: | 73 |
| Функція парозволоження: | непряме |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 5.2 |
| Напруга, В: | 380 |
| Тип споживання: | електро |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 784 |
| Глибина, мм: | 752 |
| Висота, мм: | 634 |
| Вага, кг: | 50.6 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecnoeka |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Пароконвекційна піч |
| Тип управління | Сенсорне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 5.2 кВт |
| Кількість рівнів | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Деко | Зменшений |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 784 мм |
| Загальна висота | 634 мм |
| Вага | 50.6 кг |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |