
Відправка з 13 червня 20266 099 790,80 ₴
Машина котломийна ATA ALP 30 — це професійне обладнання для миття кухонного інвентарю, форм для випічки та великогабаритного посуду у закладах громадського харчування. Модель оснащена сучасною системою керування Soft-touch з можливістю програмування робочих циклів, що забезпечує зручність експлуатації та високу ефективність миття навіть при інтенсивному навантаженні.
Корпус виготовлений із нержавіючої сталі AISI 304, а двостінні збалансовані двері сприяють кращій тепло- та шумоізоляції. Мийний бак із закругленими краями та нахилом забезпечує повний дренаж брудної води, а система THERMOLOCK запускає цикл полоскання лише при температурі 85°C для ефективного зниження бактеріального навантаження. Вбудована система W.A.G.P. запобігає зворотному потраплянню брудної води в систему водопостачання, забезпечуючи високий рівень гігієни.
| Максимальний висота, мм: | 400 |
| Розмір касети, мм: | 560 × 500 |
| Тип: | котломоечная |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 5.05 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Продуктивність: | 30 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 600 |
| Довжина, мм: | 690 |
| Висота, мм: | 850 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ATA |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Посудомийна машина |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Розмір касети | 560 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 850 мм |