



Відправка з 13 червня 202637 810 ₴
Професійна холодильна шафа Tefcold CEV435CP BLACK є ідеальним рішенням для ефектної демонстрації та продажу охолоджених напоїв у магазинах, супермаркетах, барах та кафе. Завдяки стильному повністю чорному виконанню (як зовні, так і всередині) та елегантному дизайну, продукція на полицях виглядає максимально привабливо та преміально. Особливістю цієї моделі є наявність верхнього світлового табло (канапе), яке ідеально підходить для брендування та просування торгової марки, а також яскраве світлодіодне підсвічування, інтегроване безпосередньо в раму скляних розпашних дверей для найкращого огляду товару. Крім того, холодильник відрізняється низьким енергоспоживанням та дуже тихою роботою, що забезпечує комфорт у залі.
Внутрішня камера корисним об'ємом 347 літрів має продуману ергономіку і здатна вмістити до 357 банок об'ємом 0.33 мл або до 174 ПЕТ-пляшок по 0.5 мл. Простір укомплектований п'ятьма чорними решітчастими полицями розміром 490х360 мм, які можна легко регулювати по висоті під різні габарити тари. Динамічна (вентильована) система охолодження на безпечному холодоагенті R600A гарантує швидкий розподіл повітря та рівномірну температуру в діапазоні від +2°C до +10°C на всіх рівнях, надійно зберігаючи свіжість і прохолоду напоїв.
| Діапазон робочих температур, °C: | +2...+10 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Об'єм, л: | 347 |
| Потужність, Вт: | 295 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виготовлення корпусу: | фарбований метал |
| Країна виробник: | Данія |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 595 |
| Ширина, мм: | 640 |
| Висота, мм: | 1980 |
| Вага, кг: | 78 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tefcold |
| Країна виробник | Данія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 295 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 595 мм |
| Висота | 1980 мм |
| Вага | 78 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 347 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 4 шт. |