


Відправка з 13 червня 202635 669 ₴
Професійний стіл для приготування піци Tefcold GP92 є незамінним обладнанням для піцерій, ресторанів та кафе, оскільки суміщає в собі зручну робочу зону та надійну охолоджувану шафу. Головною перевагою моделі є міцна стільниця з натурального граніту, яка ідеально підходить для розкочування тіста, адже воно до неї не прилипає і залишається потрібної консистенції. Корпус і внутрішня камера столу виконані з якісної нержавіючої сталі AISI 201, а дві глухі розпашні двері забезпечують надійну термоізоляцію. Обладнання встановлене на ніжки з можливістю регулювання по висоті, що дозволяє виставити його рівно на будь-якій поверхні.
Внутрішній об'єм камери становить 230 літрів і комплектується двома білими решітчастими полицями універсального гастрономічного розміру GN1/1. Динамічна (вентильована) система охолодження на екологічному холодоагенті R600A гарантує рівномірний розподіл повітря та підтримання стабільної температури в діапазоні від +2°C до +10°C, зберігаючи свіжість інгредієнтів. Крім того, пристрій оснащений функцією автоматичного відтаювання, що значно полегшує догляд за технікою та економить час персоналу.
| Діапазон робочих температур, °C: | +2°С до 8°C |
| Кількість дверей: | 2 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці: | граніт |
| Наявність борту: | є |
| Об'єм, л: | 230 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 230 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Данія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 900 |
| Довжина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 1115 |
| Вага, кг: | 101 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefcold |
| Країна виробник | Данія |
| Призначення | Для піци |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 230 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 1115 мм |
| Вага | 101 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 230 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Граніт |