



Відправка з 13 червня 2026224 349 ₴
Холодильна камера Tefcold — це високотехнологічне модульне рішення, створене для швидкого монтажу та моментального запуску в роботу за принципом «підключи та користуйся». Завдяки продуманій конструкції, обладнання гарантує легкий доступ до продукції та може бути адаптоване під індивідуальні вимоги замовника за допомогою опціонального встановлення полиць або спеціальних платформ.
Безпеку та довговічність експлуатації забезпечує протиковзна підлога з нержавіючої сталі марки SS304. Надійна термоізоляція стін реалізована за рахунок сендвіч-панелей товщиною 80 мм, що дозволяє стабільно підтримувати середньотемпературний режим у діапазоні від 0 до +8 °C для бездоганного збереження свіжості продуктів.
| Діапазон робочих температур, °C: | 0°…+8° |
| Об'єм, л: | 5390 |
| Тип кришки: | глуха |
| Підсвітка: | немає |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 1865 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Данія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1200 |
| Глибина, мм: | 2700 |
| Висота, мм: | 2200 |
| Вага, кг: | 285 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tefcold |
| Країна виробник | Данія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1865 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота | 2200 мм |
| Глибина | 2700 мм |