
Відправка з 13 червня 202668 944 ₴
Модель забезпечує продуктивність до 350 кг/год і оснащена чашею об’ємом 4,4 л. Працює в одношвидкісному режимі з частотою обертання 1500 об/хв.
Конструкція передбачає легке зняття преса, кришки та чаші для швидкого очищення та обслуговування. Панель керування проста та інтуїтивна, що спрощує роботу оператора.
| Місткість, л: |
4.4 |
| Максимальна продуктивність, кг/год: | 350 |
| Тип: | куттер |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 800 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виготовлення корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Іспанія |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 378 |
| Глибина, мм: | 309 |
| Висота, мм: | 533 |
| Вага, кг: | 15.2 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sammic |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид обладнання | Куттер |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 378 мм |
| Глибина | 309 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм місткості | 4.4 л |