
Відправка з 13 червня 2026133 033 ₴
Міксер планетарний Sammic BE-10C — професійне обладнання для невеликих і середніх виробництв, кондитерських і кухонь HoReCa, призначене для замішування тіста, збивання білків, приготування кремів, соусів і змішування інгредієнтів.
Модель оснащена роз’ємом для додаткових аксесуарів, що розширює функціональність (овочерізка, м’ясорубка, пюреприготування). Підходить для встановлення на робочому столі.
Працює на потужному трифазному двигуні з електронним варіатором швидкості та таймером до 30 хвилин із можливістю безперервної роботи. Є звуковий сигнал завершення циклу.
Чаша піднімається та опускається за допомогою важеля. Встановлено подвійний захисний мікроперемикач, що блокує роботу при неправильному положенні чаші або захисного протектора. Конструкція має посилений захист від вологи.
| Об'єм діжі, л: | 10 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 750 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Іспанія |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 410 |
| Глибина, мм: | 523 |
| Висота, мм: | 688 |
| Вага, кг: | 44 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sammic |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид обладнання | Міксер |
| Тип міксера | Планетарний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 750 Вт |
| Об'єм діжі | 10 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 410 мм |
| Висота | 688 мм |
| Вага | 44 кг |