
Відправка з 13 червня 2026220 133 ₴
Міксер планетарний Sammic BE-20C — професійне обладнання для замішування тіста, збивання білків, приготування кремів, соусів та інших харчових мас у закладах громадського харчування та пекарнях.
Модель не призначена для настільного встановлення та підтримує використання додаткових насадок, що розширює її функціональність (овочерізка, м’ясорубка, пюреприготування).
Оснащена потужним трифазним двигуном із електронним варіатором швидкості та таймером до 30 хвилин з можливістю безперервної роботи. Є звуковий сигнал завершення циклу.
Чаша піднімається та опускається за допомогою важеля. Встановлено подвійний захисний мікроперемикач для безпечної роботи. Конструкція має посилений захист від вологи та спрощене обслуговування.
| Об'єм діжі, л: | 20 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 900 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Іспанія |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 520 |
| Глибина, мм: | 733 |
| Висота, мм: | 1152 |
| Вага, кг: | 89 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sammic |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид обладнання | Міксер |
| Тип міксера | Планетарний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 900 Вт |
| Об'єм діжі | 20 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 520 мм |
| Висота | 1152 мм |
| Вага | 89 кг |