

Відправка з 13 червня 2026653 406 ₴
Кутер Dadaux TITANE 23V — професійне високопродуктивне обладнання для подрібнення, емульгування та змішування м’ясних і харчових продуктів у промислових кухнях і м’ясопереробці.
Модель оснащена двома двигунами — для чаші та ножового вузла, що забезпечує стабільну та точну роботу навіть під високим навантаженням. Ножовий блок складається з 6 ножів.
Корпус виконаний із цільної рами з нержавіючої сталі AISI 1810, що гарантує міцність, гігієнічність та довговічність. Конструкція дозволяє максимально точно регулювати відстань ножів до чаші для досягнення високої якості подрібнення.
Система керування працює на низькій напрузі (24 В) для підвищеної безпеки. Є варіатор швидкості ножів, що дозволяє гнучко налаштовувати процес обробки продуктів.
| Місткість, л: |
20 |
| Швидкість, об/хв: | 1000–3600 |
| Тип: | куттер |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 4400 |
| Напруга, В: | 380–400 |
| Матеріал виготовлення корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Франція |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 803 |
| Глибина, мм: | 787 |
| Висота, мм: | 607 |
| Вага, кг: | 260 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dadaux |
| Країна виробник | Франція |
| Вид обладнання | Куттер |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 803 мм |
| Глибина | 787 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Об'єм ємності | 20 л |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |