
Відправка з 13 червня 2026271 990 ₴
Слайсер Sammic GAE-350 — професійний автоматичний гравітаційний слайсер, призначений для інтенсивного використання у м’ясних цехах, гастрономії та закладах громадського харчування.
Модель виготовлена з анодованого алюмінію та литого антикорозійного сплаву, що забезпечує високу гігієнічність і зносостійкість. Оснащена кованим зігнутим лезом із твердого хрому діаметром 350 мм.
Особливістю моделі є два незалежних двигуни — для леза та каретки, що забезпечує стабільну та рівномірну автоматичну нарізку. Є вбудований лічильник скибок для контролю виробництва.
Каретка регульована, встановлена на підшипниках, які не потребують змащення, що зменшує витрати на обслуговування. У комплекті передбачено стаціонарний пристрій для заточування леза.
Регульована товщина нарізки дозволяє адаптувати роботу під різні продукти.
| Довжина леза, мм: | 350 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 400 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Іспанія |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 690 |
| Глибина, мм: | 540 |
| Висота, мм: | 620 |
| Вага, кг: | 57 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sammic |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 400 Вт |
| Вид обладнання | Автоматичний слайсер |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 690 мм |
| Глибина | 620 мм |