
Відправка з 13 червня 2026164 329 ₴
Слайсер Sammic GL-350 — професійний гравітаційний слайсер для точного та рівномірного нарізання м’ясних виробів, сирів та гастрономічних продуктів у закладах громадського харчування та торгівлі.
Модель виготовлена з анодованого алюмінію та литого антикорозійного сплаву, що забезпечує високу гігієнічність і довговічність. Оснащена кованим зігнутим лезом із твердого хрому діаметром 350 мм.
Слайсер має вентильований потужний двигун та стаціонарний пристрій для заточування леза, що спрощує обслуговування. Каретка встановлена на підшипниках, забезпечуючи плавний рух під час роботи.
Усі елементи, що контактують із продуктами, легко знімаються для очищення. Регульована товщина нарізки дозволяє точно налаштовувати результат під різні типи продукції.
| Довжина леза, мм: | 350 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 430 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Іспанія |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 800 |
| Глибина, мм: | 580 |
| Висота, мм: | 480 |
| Вага, кг: | 42 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sammic |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 430 Вт |
| Вид обладнання | Ручний слайсер |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Вага | 42 кг |