
Відправка з 13 червня 202630 694 ₴
Овочерізка Fimar TV3000N — професійне обладнання для швидкої нарізки овочів, фруктів та інших продуктів у закладах громадського харчування.
Модель має корпус і завантажувальний отвір із нержавіючої сталі, що забезпечує високу гігієнічність і довговічність. Оснащена запобіжним мікроперемикачем на ручці для безпечної експлуатації.
Овочерізка має подвійний отвір для подачі продуктів: овальний і круглий, що дозволяє зручно працювати з різними типами інгредієнтів.
| Тип: | овочерізка |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 450 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 220 |
| Глибина, мм: | 610 |
| Висота, мм: | 520 |
| Вага, кг: | 22 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fimar |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 520 мм |
| Вага | 22 кг |