
Відправка з 13 червня 2026183 005 ₴
Міксер планетарний Fimar PLN20V — професійне обладнання для замішування тіста, збивання кремів, білків, соусів та інших харчових мас у закладах громадського харчування та пекарнях.
Модель оснащена варіатором швидкості з діапазоном 30–120 об/хв, що дозволяє точно підлаштовувати режим роботи під різні технологічні процеси. Управління здійснюється через механічну панель.
Корпус покритий зносостійкою фарбою, стійкою до подряпин. Робочі елементи — діжа, вінчик і захисна кришка — виготовлені з нержавіючої сталі AISI 304, що гарантує гігієнічність і довговічність. Лопатка та гак виконані з алюмінію.
Міксер оснащений мікровимикачем на кришці та системою швидкознімних насадок. Діжа є з’ємною для зручного очищення.
| Об'єм діжі, л: | 20 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 750 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 700 |
| Глибина, мм: | 500 |
| Висота, мм: | 1200 |
| Вага, кг: | 110 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fimar |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Міксер |
| Тип міксера | Планетарний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 750 Вт |
| Об'єм діжі | 20 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Вага | 110 кг |