
Відправка з 13 червня 202648 596 ₴
Слайсер Sammic GC-250 — професійний гравітаційний слайсер для нарізання м’ясних виробів, сирів та гастрономічної продукції в закладах громадського харчування та торгових точках.
Модель виготовлена з анодованого алюмінію та литого антикорозійного сплаву, що забезпечує високу гігієнічність і довговічність. Оснащена ремінним приводом, який забезпечує стабільну та тиху роботу.
Слайсер має вбудований стаціонарний пристрій для заточування леза, що спрощує обслуговування. Конструкція легко очищається, а регулювання товщини нарізки дозволяє точно налаштовувати параметри роботи.
| Довжина леза, мм: | 250 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 300 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Іспанія |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 580 |
| Глибина, мм: | 470 |
| Висота, мм: | 370 |
| Вага, кг: | 16 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sammic |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 300 Вт |
| Вид обладнання | Ручний слайсер |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Вага | 16 кг |