


Відправка з 13 червня 20262 109 799 ₴
Кутер TITANE 80V Dadaux — це високопродуктивне промислове обладнання для подрібнення, емульгування та змішування продуктів у великих об’ємах, призначене для м’ясопереробних підприємств та професійних виробництв.
Модель оснащена двома двошвидкісними двигунами — окремо для чаші та ножів, що забезпечує максимальну точність і контроль процесу обробки продуктів. Цільна рама виготовлена з нержавіючої сталі AISI 304, а резервуари виконані з товстостінної литої нержавіючої сталі (2–3 см), що гарантує високу міцність і довговічність конструкції.
Завдяки жорсткій конструкції корпусу ножі можуть працювати максимально близько до чаші, що підвищує ефективність подрібнення. Управління здійснюється через систему низької напруги (24 В), а також передбачено варіатор швидкості для двигуна ножів.
Модель має режим зворотного обертання ножів для змішування.
| Місткість, л: |
80 |
| Швидкість овочерізки, об/хв: | 1500–3600 |
| Тип: | куттер |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 24100 |
| Напруга, В: | 380–400 |
| Матеріал виготовлення корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Франція |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 1352 |
| Глибина, мм: | 1145 |
| Висота, мм: | 303 |
| Вага, кг: | 1200 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dadaux |
| Країна виробник | Франція |
| Вид обладнання | Куттер |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1352 мм |
| Глибина | 1200 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Об'єм ємності | 80 л |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |