
Відправка з 13 червня 2026238 765 ₴
Міксер планетарний Sammic BE-30I — професійний підлоговий міксер для інтенсивного використання у пекарнях, кондитерських, ресторанах та виробничих кухнях. Модель призначена для замішування тіста, збивання білків, приготування кремів, соусів та змішування інгредієнтів.
Міксер оснащений потужним трьохфазним двигуном із високоточним електронним варіатором швидкості, що забезпечує плавне регулювання роботи залежно від типу продукту. Електронний таймер на 0–30 хвилин підтримує також режим безперервної роботи, а звуковий сигнал повідомляє про завершення циклу.
Підняття та опускання чаші здійснюється за допомогою важеля. Подвійний захисний мікроперемикач забезпечує безпечну експлуатацію при неправильному положенні чаші або захисного протектора. Модель має посилений захист від вологи та ніжки з нержавіючої сталі.
| Об'єм діжі, л: | 30 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 1100 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Іспанія |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 528 |
| Глибина, мм: | 764 |
| Висота, мм: | 1152 |
| Вага, кг: | 105 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sammic |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид обладнання | Міксер |
| Тип міксера | Планетарний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1100 Вт |
| Об'єм діжі | 30 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 525 мм |
| Висота | 1152 мм |
| Вага | 105 кг |