
Відправка з 13 червня 202661 223 ₴
Картоплечистка Fimar PPN18M 380V — професійне обладнання для швидкого очищення картоплі та інших коренеплодів у закладах громадського харчування та на харчових виробництвах.
Модель оснащена корпусом із нержавіючої сталі та прозорою верхньою кришкою з харчового полікарбонату, що забезпечує надійність, довговічність і контроль процесу роботи. Запобіжні мікровимикачі на кришці та вхідному отворі гарантують безпечну експлуатацію.
Картоплечистка має кнопку викиду продукту, таймер на 0–4 хвилини та автоматичну подачу струменя води для ефективного видалення шкірки під час очищення. У комплект входить стандартна з’ємна абразивна плита PTA.
Максимальне завантаження становить 18 кг, а продуктивність — до 220 кг/год.
| Максимальна загрузка, кг: | 18 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 1100 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 400 |
| Глибина, мм: | 770 |
| Висота, мм: | 930 |
| Вага, кг: | 41 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sammic |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 1100 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 930 мм |
| Вага | 41 кг |