



Відправка з 13 червня 202688 562 ₴
Кутер Sammic KE-4V — професійний кутер з регульованою швидкістю для подрібнення, змішування, приготування соусів, паштетів, кремів та інших продуктів у закладах громадського харчування.
Модель оснащена чашею об’ємом 4,4 літра та регулюванням швидкості в діапазоні від 300 до 3000 об/хв, що дозволяє точно налаштовувати роботу під різні типи продуктів і технологічні процеси.
У кришці передбачений отвір для додавання інгредієнтів під час роботи. Проста електронна панель керування забезпечує зручне використання обладнання. Кришка та чаша оснащені фіксаторами для максимально щільного прилягання та безпечної експлуатації.
Модель підтримує можливість встановлення головки овочерізки, що дозволяє розширити функціональність обладнання.
| Місткість, л: |
4.4 |
| Швидкість овочерізки, об/хв: | 300–3000 |
| Тип: | куттер |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 1100 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виготовлення корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Іспанія |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 252 |
| Глибина, мм: | 309 |
| Висота, мм: | 434 |
| Вага, кг: | 11.9 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sammic |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид обладнання | Куттер |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 252 мм |
| Висота | 434 мм |
| Глибина | 11.9 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Об'єм ємності | 5 л |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Користувацькі характеристики | |
| Об'єм місткості | 5.5 л |