
Відправка з 13 червня 202662 204 ₴
Міксер оснащений безступінчастим електронним варіатором швидкості для точного налаштування роботи під різні продукти та рецептури. Підняття та опускання чаші здійснюється за допомогою важеля, а подвійний захисний мікроперемикач забезпечує безпечну експлуатацію при неправильному положенні чаші або захисного протектора.
Модель відповідає стандарту NSF International, що підтверджує високі вимоги до гігієни, очищення та матеріалів для роботи з харчовими продуктами.
| Об'єм діжі, л: | 5 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 250 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Іспанія |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 310 |
| Глибина, мм: | 382 |
| Висота, мм: | 537 |
| Вага, кг: | 16.5 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sammic |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид обладнання | Міксер |
| Тип міксера | Планетарний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 250 Вт |
| Об'єм діжі | 5 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 310 мм |
| Висота | 537 мм |
| Вага | 16.5 кг |