





Відправка з 13 червня 2026128 694 ₴
Модель оснащена ножем діаметром 350 мм та системою Variocut — прецизійним регулятором товщини нарізки від 0 до 25 мм з точністю до 0,3 мм. Максимальний розмір продукту для нарізання становить 280×190 мм або до 250 мм у діаметрі.
Корпус повністю виготовлений із нержавіючої сталі AISI 304, що забезпечує високу гігієнічність, надійність та довговічність обладнання. Слайсер оснащений ремінною передачею, а заточний камінь забезпечує швидке та зручне обслуговування ножа. Тримач продукту можна мити в посудомийній машині.
| Довжина леза, мм: | 350 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 270 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Франція |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 537 |
| Глибина, мм: | 678 |
| Висота, мм: | 535 |
| Вага, кг: | 49 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dadaux |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 270 Вт |
| Вид обладнання | Автоматичний слайсер |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 537 мм |
| Глибина | 535 мм |
| Вага | 49 кг |