
Відправка з 13 червня 2026200 730 ₴
Картоплечистка Sammic PI-30 — професійне обладнання для швидкого та ефективного очищення картоплі та інших коренеплодів на підприємствах громадського харчування та харчового виробництва.
Модель очищує поверхню продуктів за допомогою міцного та довговічного абразиву з карбіду кремнію. Разове завантаження становить 30 кг, а продуктивність досягає 600–720 кг/год, що робить обладнання оптимальним для інтенсивної експлуатації.
Корпус виготовлений із нержавіючої сталі. Бічні змішувачі та алюмінієва платформа вкриті абразивом для максимально ефективного очищення. Модель оснащена автоматичним скиданням відходів, герметичною панеллю керування IP65 та прозорою полікарбонатною кришкою із захисним блокуванням.
Панель управління має кнопки СТАРТ/СТОП, таймер від 0 до 6 хвилин та режим безперервної роботи.
| Максимальна загрузка, кг: | 30 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 730 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Іспанія |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 622 |
| Глибина, мм: | 760 |
| Висота, мм: | 1002 |
| Вага, кг: | 60 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sammic |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 730 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 622 мм |
| Висота | 1002 мм |