
58 750 ₴
Картоплечистка Fimar PPN10M — це професійне настільне обладнання для швидкого очищення картоплі та інших коренеплодів у закладах громадського харчування та харчових виробництвах.
Модель має корпус із нержавіючої сталі та прозору кришку з харчового полікарбонату, що дозволяє контролювати процес очищення. Для безпеки передбачені мікровимикачі на кришці та вхідному отворі, які блокують роботу при неправильній експлуатації.
Очищення відбувається за допомогою абразивної плити PTA та потужного струменя води, який автоматично змиває залишки шкірки. Є функція викиду продукту, а також таймер, що дозволяє точно контролювати час роботи.
| Максимальна загрузка, кг: | 10 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 750 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 400 |
| Глибина, мм: | 770 |
| Висота, мм: | 860 |
| Вага, кг: | 36 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fimar |
| Країна виробник | Італія |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 750 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 860 мм |
| Вага | 36 кг |