

1 027 186 ₴
Кутер TITANE 45V Dadaux — це професійний високопродуктивний кутер для м’ясопереробної промисловості, призначений для подрібнення, емульгування та приготування фаршів, паштетів і делікатесних мас у великих об’ємах.
Модель оснащена двома окремими двошвидкісними двигунами — для ножового вузла та для чаші, що забезпечує точний контроль процесу обробки. Корпус виконаний із цільної рами з нержавіючої сталі AISI 1810, що гарантує максимальну жорсткість конструкції та довговічність.
Завдяки високій точності виготовлення ножі можна регулювати максимально близько до чаші, що покращує якість подрібнення. Усі елементи керування працюють під низькою напругою (24 В), що підвищує безпеку оператора. Також передбачено варіатор швидкості ножів.
| Місткість, л: |
40 |
| Швидкість ножів, об/хв: | 1500–3000 |
| Тип: | куттер |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 11580 |
| Напруга, В: | 380–400 |
| Матеріал виготовлення корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Франція |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1083 |
| Глибина, мм: | 893 |
| Висота, мм: | 1147 |
| Вага, кг: | 395 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dadaux |
| Країна виробник | Франція |
| Вид обладнання | Куттер |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1083 мм |
| Висота | 1147 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Об'єм ємності | 40 л |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Користувацькі характеристики | |
| Об'єм місткості | 4.4 л |