

110 873 ₴
Модель виконана у настільному форматі та оснащена міцним корпусом з нержавіючої сталі і прозорою кришкою з харчового полікарбонату. Для безпеки передбачені мікровимикачі на кришці та завантажувальному отворі.
Очищення відбувається за допомогою абразивної плити PTA з автоматичною подачею води для змивання шкірки. Машина має таймер роботи та кнопку викиду готового продукту. Максимальне завантаження становить до 25 кг, а продуктивність — до 450 кг/год.
| Максимальна загрузка, кг: | 25 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 1100 |
| Напруга, В: | 380–400 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 450 |
| Глибина, мм: | 900 |
| Висота, мм: | 1355 |
| Вага, кг: | 57 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fimar |
| Країна виробник | Італія |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 1100 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Висота | 1355 мм |