
96 352 ₴
Машина для приготування пасти Fimar PF40EN — це професійний тістоміс-екструдер для виробництва макаронних виробів різних форм у закладах HoReCa та невеликих виробництвах.
Модель дозволяє замішувати тісто та одразу формувати пасту за допомогою змінних бронзових штампів. Корпус, діжа, гак і лезо виготовлені з нержавіючої сталі AISI 304, що забезпечує гігієнічність, довговічність і просте очищення. Діжа повністю знімна і придатна для миття в посудомийній машині.
Оснащена цифровою панеллю керування та мікровимикачем на кришці для безпечної роботи. Кришка має отвори для додавання інгредієнтів під час роботи.
| Ємність, л: | 6 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 750 |
| Напруга, В: | 380–400 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 320 |
| Глибина, мм: | 595 |
| Висота, мм: | 525 |
| Вага, кг: | 35 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fimar |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 525 мм |
| Глибина | 595 мм |
| Вага | 35 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Тестораскатка-лопшерізка |
| Напруга | 220 В |
| Привод | Електричний |