


149 083 ₴
Овочерізка Hallde RG-250 — це професійне високопродуктивне обладнання для швидкої нарізки овочів, фруктів, сиру, горіхів, сухого хліба та інших продуктів у закладах громадського харчування та харчових виробництвах.
Модель забезпечує продуктивність до 600 кг/год і дозволяє виконувати різні типи нарізки: кубиками, скибками, соломкою, шинкування та натирання. Корпус виконаний з алюмінієвого сплаву, а ріжучі елементи — з нержавіючої сталі, що гарантує довговічність і гігієнічність.
Похилий корпус із круглим завантажувальним циліндром діаметром 56 мм забезпечує зручну та безпечну подачу продуктів. Машина має одну робочу швидкість і відповідає високим стандартам безпеки CE, включаючи подвійні запобіжні вимикачі та захист IP44/IP65.
| Продуктивність, кг/год: | 600 |
| Тип: | овочерізка |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 550 |
| Напруга, В: | 380–400 |
| Матеріал виконання корпусу: | алюміній |
| Країна виробник: | Швеція |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 285 |
| Глибина, мм: | 250 |
| Висота, мм: | 580 |
| Вага, кг: | 22 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hallde |
| Країна виробник | Швеція |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 285 мм |
| Висота | 580 мм |
| Вага | 22 кг |